מערכות שינה מתכווננות

מערכות שינה מתכווננות הן מערכות חדשניות המספקות נוחות מקסימלית בעזרת מערכת מתקדמת אשר מאפשרת כיוון קל של חלקים שונים במערכת. הרמה של הראש או הרגליים מתבצעת בלחיצת כפתור קלה, ותוכלו להיפרד מסידור של עשרות כריות על מנת למצוא תנוחה נוחה לשכיבה במיטה.

מערכות שינה מתכווננות קיימות עם מזרן יחיד או זוגי, כאשר אם מדובר במערכת זוגית לרוב השליטה מופרדת לשני צידי המיטה. כך שבזמן שבן הזוג ישן וצידו של המזרן מיושר, בת הזוג יכולה להרים את המשענת בצידה ולקרוא ספר או לצפות בטלויזיה בנוחות.

מערכות שינה מתכווננות  מעוצבות באופן מודרני, וישנן סוגים רבים וסגנונות עיצוב שונים של מערכות כך שתוכלו לבחור את המערכת המתאימה לכם ביותר. כמובן שחשוב ביותר בבחירה של מערכת שהמזרן יהיה נוח ואיכותי, בכדי שתוכלו להנות מכל העולמות. ישנן מערכות בהן המזרן קשיח יותר, וישנן כאלו בהן הוא רך יותר, כך שתוכלו לבחור את המזרן המתאים לכם ביותר.

מערכות שינה מתכווננות לרוב מגיעות עם אחריות מהיצרן, ומומלץ לברר בדיוק מה כוללת האחריות ומה משך זמן האחריות טרם הרכישה. מדובר ברכישה בסכום לא מבוטל, לכן ודאו כי אכן האחריות תואמת את המחיר, בכדי שלא תמצאו את עצמכם לאחר שנה עם מיטה מתכווננת אשר אינה פועלת.

רוצים פרטים נוספים אודות מערכות שינה מתכווננות לבית ? פנו עוד ביום לחברת  SIESTAונשמח לעמוד לרשותכם ברכישת מערכת השינה החדשה שלכם.

כניסה לקטלוג המוצרים או התקשרו עכשיו ואנו נתאים לכם את המזרון המתאים לכם –052-6766070

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
המשך בקניות
0
דילוג לתוכן