מזרן לטקס

אחד מסוגי המזרונים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות הוא מזרן לטקס אשר ניתן למצוא בו מספר תכונות ייחודיות שהופכות אותו למומלץ במיוחד. המזרן עשוי מלטקס, חומר הנקרא בעברית צמג, שהוא בעצם
נוזל לבן טבעי אשר מופק מעץ הגומי.

הלטקס למעשה נמצא רק בחלק העליון של המזרן, ולא במזרן כולו, כאשר השכבה העליונה של הלטקס היא זו אשר יוצרת את נוחות המזרן. עובי שכבת הלטקס העליונה משתנה ממזרן למזרן, ותוכלו לבדוק זאת בעת הרכישה.

מזרן לטקס הוא מזרן נוח וגמיש במיוחד, כאשר כמו את יתר סוגי המזרונים גם אותו ניתן לרכוש ברמות קשיחות שונות. בעוד ישנם אנשים אשר יעדיפו מזרן קשיח, אחרים יעדיפו מזרן רך, לכן ישנו מבחר רב של מזרוני לטקס בכל רמות הקשיחות.

מזרן לטקס הוא מזרן המומלץ במיוחד לסובלים מאלרגיות ורגישות לאבק, מאחר והוא מיוצר מחומר הלטקס אשר הינו חומר נושם אשר אינו סופג לתוכו את האבק. לא רק אבק, אלא גם קרדית אבק הבית אשר אחוז גדול מהאוכלוסיה סובלים מרגישות אליה, המתבטאת בקשיי נשימה ותסמינים נוספים אשר מקשים על ניהול אורך חיים תקין. לכן אם אתם סובלים משינה לא איכותית בעקבות קשיי נשימה או שיעול, יכול להיות שרכישת מזרן לטקס הוא הפיתרון הטוב ביותר עבורכם.

מחפשים לרכוש מזרן לטקס איכותי במחיר נוח ? בקרו עוד היום באתר או חנות SIESTA ומצאו מבחר מזרונים איכותיים במחירים נוחים ומשתלמים.

כניסה לקטלוג המוצרים או התקשרו עכשיו ואנו נתאים לכם את המזרון המתאים לכם –052-6766070

עגלת קניות0
אין מוצרים בעגלה!
המשך בקניות
0
דילוג לתוכן